Prodavač/-ka smíšeného zbiží

Kontakty
zaměstnavatel: Giang Nguyen Long
pracoviště: Luční 653, 34562
mzda: od 19700
Popis pozice
Jedná se o fyzicky náročnou práci - prodejna smíšeného zboží
Otevírací doba Po-Pá 8:00-20:00, So-Ne 8:00-14:00
Požadujeme: znalost vietnamského jazyka výhodou
Nabízíme: dotovaný oběd
Prvotní kontakt na zaměstnavatele:
- osobně: Luční 653, Holýšov
- telefonicky: 775 781 976
- výběrové řízení: kazdý pátek od 14:00-16:00

Volná místa v okolí Bukovec

Skladník/-ice, obsluha manipulačních vozíků

Upřesňující informace: obsluha vysokozdvižných vozíků, práce ve směnách Nabízíme: 5 týdnů dovolené, ...

zámečnické práce

Svařování dle výkresové dokumentace, bodování, práce ve směnách

Fyzioterapeut/-ka

Hledáme na pracovní pozici fyzioterapeuta na HPP, DPP nebo DPČ. V případě zaměstnání cizince je ...

traktorista/tka

Požadujeme praxi v oboru a ŘP sk. T.

technik ve výrobě

Místo výkonu práce: MUDr. Šlejmara č.p. 609, Holýšov Náplň práce: zajišťování odbytu výrobků, ...

stavební dělník/ce

Stavební dělník (tesař, pokrývač, klempíř) Práce na střeše. Nutný telefonický kontakt.

volná místa Bukovec