Řídící pracovníci v oblasti účetnictví a kontrolingu

Kontakty
zaměstnavatel: Philip Morris ČR a.s.
pracoviště: Karlovo náměstí 2097, 12000
mzda: od 75000
Popis pozice
Kanawati Al, e-mail: sara@czechrelocate.cz

Ukončené alespoň bakalářské vzdělání v oboru ekonomie a managementu, znalost srbského jazyka na úrovni rodilého mluvčího.

Volná místa v okolí Praha 2

Provozní pracovníci ubytovacích zařízení

Jordán Martin, tel.: 737177590 9-11, 13-15 hod. Výhodou znalost anglického a korejského jazyka

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

MARWAN SHAZALI, tel.: 608414422, e-mail: marwan.shazali@gmail.com Požadujeme pro práci recepční: ...

Vedoucí lékarníci

Kontakt: e-mail: mfvmedical@seznam.cz Hledáme vedoucí lékarníky a odborné zástupce lékarny pro ...

Asistent Zubni Technik

Ostatní zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení

Společnost KL China Dispute Resolution s.r.o. poptává pracovníka na pozici konzultant pro čínský ...

Řidiči kamionů

Naum Mileski, e-mail: naum.mileski@gmail.com Požadovaný řidičský průkaz skupiny C+E

volná místa Praha 2