Obsluha v rychlém občerstvení

Kontakty
zaměstnavatel: Petrom services s.r.o.
pracoviště: Spálená 6, 12000
mzda: od 22000 do 25000
Popis pozice
Požadujeme: Zdravotní průkaz, odbornou způsobilost lze nahradit praxí v oboru. Praxe v oboru 2 roky - znalost obsluhy grilu na gyros a kebab, včetně znalosti servírování orientálních jídel podmínkou, Pečlivost, svědomitost, rychlost, komunikativnost, Smysl pro čistotu a pořádek, Ochotu pracovat. Nadšení pro gastronomii, pro komunikaci s majitelem je znalost angličtiny nebo arabštiny vítána

Pružná pracovní doba, 3 směnný provoz 7 dní v týdnu

Zaměstnanecké výhody:
ano, podnikové stravování za zvýhodněné ceny

Volná místa v okolí Praha 2

Provozní pracovníci ubytovacích zařízení

Jordán Martin, tel.: 737177590 9-11, 13-15 hod. Výhodou znalost anglického a korejského jazyka

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

MARWAN SHAZALI, tel.: 608414422, e-mail: marwan.shazali@gmail.com Požadujeme pro práci recepční: ...

Vedoucí lékarníci

Kontakt: e-mail: mfvmedical@seznam.cz Hledáme vedoucí lékarníky a odborné zástupce lékarny pro ...

Asistent Zubni Technik

Řidiči kamionů

Naum Mileski, e-mail: naum.mileski@gmail.com Požadovaný řidičský průkaz skupiny C+E

Ostatní zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení

Společnost KL China Dispute Resolution s.r.o. poptává pracovníka na pozici konzultant pro čínský ...

volná místa Praha 2