Číšníci a servírky

Kontakty
zaměstnavatel: Inergia s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 24100
Popis pozice
Znalost italského jazyka výhodou, věk min. 18 let, zaměstnavatel si může vyžádat doložení trestního rejstříku.

První kontakt je možný POUZE mailem: Kravcová Inna Bc., e-mail: inka.kravtsova@gmail.com

NÁPLŇ PRÁCE: Číšník/servírka zajišťuje kompletní a kvalitní servis pro hosty gastronomického provozu, servíruje pokrmy a nápoje a poskytuje hostům rady při jejich výběru z jídelního nebo nápojového lístku.
Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, dobrá pracovní morálka, dobrý zdravotní stav, kladný vztah k práci, pracovitost

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Pupena Ksenia, e-mail: mmprofi@seznam.cz
Praha

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

kontakt pouze bisbylilu@email.cz
Praha

Pomocní stavební dělníci

Multan Igor, tel.: 773954686 (středa), osobně: v sídle firmy, středa 9:00-11:00
Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Anglický nebo španělský jazyk na komunikativní úrovni výhodou.
Praha

Account Executive

Kontakt e-mail: gabriel@czechrelocate.cz Požadujeme ukončené bakalářské vzdělání ekonomického ...
Praha

Pomocníci v kuchyni

Praha

volná místa Praha