Pracovníci ostrahy, strážní

Kontakty
zaměstnavatel: Green Guard SE
pracoviště: Modletice 91, 25101
mzda: od 18900 do 28000
Popis pozice
Hledáme kolegy do mladého kolektivu na objekt v Modleticích, nové moderní pracoviště, práce s PC a skenerem, odbavování kamionů, výhradně HPP, stravenky a další bonusy, čistý TR, nástup ihned. Volejte Po-Pá 9-16 hod tel. 724328126 nebo 251560953.

Volná místa v okolí Babice

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Upřesňující údaje: Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme velmi dobrou znalost přípravy ...

Pomocní kuchaři

Skladník/ce

Upřesňující údaje: Zaměstnanecké výhody: bonusové volno, stravenky, občerstvení na pracovišti

Expedient/ka

Upřesňující údaje: Znalost vietnamského jazyka výhodou.

Řidiči MKD

Upřesňující údaje: řidičský průkaz skupiny C, E

volná místa Babice