Pomocní kuchaři

Kontakty
zaměstnavatel: Sushi-Oishi s.r.o.
pracoviště: Londýnská 379, 12000
mzda: od 18900
Popis pozice
Vu Thi Thu Ha, tel.: 773 938 866 každý pátek 10h - 16h
Znalost vietnamského jazyka výhodou.
Schopnost pracovat pod tlakem.
Zaměstnanecké výhody: Dotovaný oběd.

Volná místa v okolí Praha 2

Sekretáři (všeobecní)

Vzhledem ke komunikaci se zahraničními klienty je zaměstnanec povinen mít plnou znalost ...

POMOCNÍK KUCHAŘE

ASIJSKÁ KUCHYŇ, ZNALOST ASIJSKÝCH POKRMŮ. ZNALOST AJ NEBO VIETNAMŠTINY VÝHODOU.

Zubní technici

anglický jazyk ruský jazyk 3 roky praxe v oboru CadCam znalosti 3D tisk

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

praxe v srílanské kuchyni

Sociální pracovník

KONTAKT : PhDr. Veronika Reichlová, tel.: 241 083 393, e-mail: v.reichlova@jus.cz Požadujeme ...

Ostatní specialisté v oblasti chemie (kromě chemického inženýrství)

POHOVOR : Americká č.p. 415/36, Vinohrady, 120 00 Praha 2

volná místa Praha 2