Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Kontakty
zaměstnavatel: EINEMANN s.r.o.
pracoviště: Českobrodská 1329, 19800
mzda: od 18900
Popis pozice
Kontakt: e-mail: admin@einemann.cz
tel.: 774 281 533 středa 08.00 - 10.00

Fyzická manipulace se zbožím - pomocné práce podle pokynů nadřízeného pracovníka..
Požadavky: dobrý zdravotní stav, ukrajinský jazyk vítaný ( není podmínkou), manuální zručnost, výpis z rejstříku trestů

Volná místa v okolí Praha 9

Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt: tel.: 608 434 336 po - pá 10.00 - 15.00

Všeobecní administrativní pracovníci

Kontakt: e-mail: impulsenergo@email.cz Znalost práce na PC ( MS Office, internet) Angličtina - ...

Pomocní skladníci

- volat v době 9:00 - 16:00 hodin

Pomocní kuchaři

kontakt: Ernestová Věra, e-mail: veraernestova@seznam.cz čínská restaurace potřebuje pro zajištění ...

Programátoři počítačových aplikací specialisté

Zkušenost s vývojem SW pomocí frameworku Flutter v jazyce Dart, zkušenosti s vývojem mobilních ...

volná místa Praha 9