vedoucí směny a týmu údržby

Kontakty
zaměstnavatel: Amazon Logistic Prague s.r.o.
pracoviště: K Amazonu 235, 25261
mzda: od 65000
Popis pozice
Zkušenost s vedením týmu v oblasti údržby nebo elektro, angličtinu na komunikativní úrovni, ochota pracovat ve směnném provozu. Více https://www.amazon.jobs/cs/jobs/2121057/vedouci-tymu-udrzby
-bonusy: 200 h dovolené, dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění

Volná místa v okolí Dobrovíz

spediční agent

angličtina plynule -turecký jazyk plynule nebo rodilý mluvčí

Zámečník, svářeč TIG

Jedná se o svařování nerezových plechů, trubek a konstrukcí , nejčastěji 1-5 mm. Nabízíme: ...

řidič

řidičský průkaz sk. C,E

Školní psycholog/psycholožka

První kontakt se zaměstnavatelem: e-mailem na skola@skola-jenec.cz

Vychovatel/ka školní družiny

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

pracovitost, spolehlivost

volná místa Dobrovíz