SMT Operátor

Kontakty
zaměstnavatel: Astrum LT s.r.o.
pracoviště: U Dýhárny 1177, 27801
mzda: od 45000 do 50000
Popis pozice
Co bude vaší náplní práce?
- práce na automatickém SMT placeru (jako je HANWHA SM482)
- plnění podavače pro SMT placer
- ruční pájení elektronických součástek na desku plošných spojů
- testování sestavených elektronických součástek a následná analýza
- balení těchto součástek
- odpisy a evidence výrobních výkonů
- kontrola procesů
- navrhování nápravných opatření
Očekáváme:
- základní znalosti v elektronice
- znalost výroby plošných spojů
- dovednost pájení
- uživatelská znalost PC
- základy programování výhodou
- organizační schopnost a práce v týmu
- ochotu učit se novým věcem
Kontakt: Kontakt: telefonicky 8:00-17:00, životopisy zasílejte e-mailem
Nabízíme 25 dní dovolené

Volná místa v okolí Dolany

Mechanici, opráváři lokomotiv

Praxe a samostatnost, ŘP sk. B, v případě spokojenosti s výsledkem práce je zájem společnosti o ...

Obchodní ředitel/ka

- V rámci pracovních záležitosti výjezdy po celé ČR Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem

Pomocní pracovníci ve výrobě

Mín. 2 roky zkušenost ve výrobě mikroelektroniky V rámci pracovních záležitosti výjezdy po celé ...

Finanční ředitel/ka

Inženýr/ka rozvoje výroby

Inženýr/ka výroby

volná místa Dolany