pracovník/pracovnice kontroly kvality

Kontakty
zaměstnavatel: Gerresheimer Horsovsky Tyn spol. s r.o.
pracoviště: Zahradní 282, 34601
mzda: od 27060 do 32670
Popis pozice
o přímo ve výrobní hale odebírat výrobky ke kontrole a následně je přeměřovat v laboratoři oddělení kvality
o při mezioperační a výstupní kontrole přeměřovat rozměry a vlastnosti vstřikovaných dílů pomocí posuvky, mikrometru a dalších měřidel
o vizuálně kontrolovat díly
o vyplňovat výrobní dokumentaci
o archivovat odebrané a změřené vzorky
o spolupracovat se zaměstnanci výroby
Práce v čistém prostoru - nošení overalu, pokrývka hlavy, rukavice, rouška.
E-mailový nebo telefonický (po - pá 7:30 - 15:30 hod.) kontakt.

Volná místa v okolí Horšovský Týn

Obsluha montážní linky

Náplň práce: obsluha automatické montážní linky, zodpovědnost za optimální fungování montážní ...

Farmaceutický/á asistent/ka

Diplomovaný/á farmaceutický/á asistent/ka. Nutný e-mailový kontakt.

Lékárník/lékárnice

Nutný e-mailový kontakt.

Ŕidič mezinárodní kamionové dopravy

Mezinárodní kamionová doprava. E-mailový kontakt.

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

PODLAHÁŘ

Podlahářské práce, montáž nábytku - není nutné vyučení - zaučíme. Požadavky: řidičský průkaz sk. ...

volná místa Horšovský Týn