Vývojáři softwaru

Kontakty
zaměstnavatel: Socialbakers a.s.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 30000
Popis pozice
Portugalština na úrovni rodilý mluvčí výhodou. Vzdělání v oboru environmentální inženýrství.

Zájemci nechť zašlou svůj strukturovaný životopis a motivační dopis e-mailem na adresu hlasenkavolnehomista@gmail.com

Volná místa v okolí Praha

Kvalifikovaní pracovníci pro pěstění a ošetřování lesa

Kontakt: tel.: 603 207 820 Po a Čt 10 -11.00 osobně na adrese: Budovatelská 155, 19015 Praha 9
Praha

Ostatní kvalifikovaní pracovníci v lesnictví a příbuzných oblastech

Praha

Pomocníci v kuchyni

Požadujeme: pečlivost, zodpovědnost, praxe s vietnamskými veganskými jídly . Plynulá vietnamština ...
Praha

Pomocní montážní dělníci

Kontakt: tel.: 776463586 email: soymaluh@seznam.cz
Praha

Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb

dle zakázek
Praha

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Kontakt: e-mail: kobylianskyipavlo@email.cz
Praha

volná místa Praha