Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Kontakty
zaměstnavatel: HOFMANN WIZARD s.r.o.
pracoviště: Jirny, Jirny
mzda: od 26400
Popis pozice
Upřesňující údaje:
Minimálně základní vzdělání
Zkušenosti s prací ve skladu výhodou
Schopnost číst, chápat a plnit pokyny/instrukce
Schopnost správně počítat a provádět jednoduché matematické výpočty
Dobrá koordinace zraku a končetin podmiňující správné použití mechanických manipulačních zařízení

Volná místa v okolí Jirny

Správci objektů

Upřesňující údaje: Technický přehled a zdatnost, řidičský průkaz sk. B Zaměstnanecké výhody: 5 ...

Servisní technik

Upřesňující údaje: o Elektrotechnické vzdělání je nutné, vyhl. 50/78 sb. je vítána. o Všestrannou ...
Jirny

Dělník v masné výrobě - bourárna , expedice, nářezová linka

Skladník/skladnice

Pomocní skladníci

Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci

Upřesňující údaje: Pracovní flexibilita

volná místa Jirny