Obsluha montážní linky

Kontakty
zaměstnavatel: Gerresheimer Horsovsky Tyn spol. s r.o.
pracoviště: Zahradní 282, 34601
mzda: od 30800 do 37620
Popis pozice
Náplň práce: obsluha automatické montážní linky, zodpovědnost za optimální fungování montážní linky, analýza příčin problémů, které se vyskytnou při výrobním procesu, vytváření nápravných opatření a ověřování jejich účinnosti, spolupráce s kolegy na směně, vedoucím výroby na směně a projektovými manažery.
Práce v nepřetržitém provozu - 3 dny denní směna od 06-18 hod., 3 dny volno; 3 dny noční směna od 18-06 hod. Práce v čistém prostoru - nošení overalu, pokrývka hlavy, rukavice, rouška.
Požadavky: zručnost, samostatnost, zodpovědnost, komunikační schopnosti. Výhodou je praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě.
E-mailový nebo telefonický (Po - Pá 7,30 - 15,30 hod.) kontakt.

Volná místa v okolí Horšovský Týn

Farmaceutický/á asistent/ka

Diplomovaný/á farmaceutický/á asistent/ka. Nutný e-mailový kontakt.

Lékárník/lékárnice

Nutný e-mailový kontakt.

Ŕidič mezinárodní kamionové dopravy

Mezinárodní kamionová doprava. E-mailový kontakt.

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

PODLAHÁŘ

Podlahářské práce, montáž nábytku - není nutné vyučení - zaučíme. Požadavky: řidičský průkaz sk. ...

obsluha pásové pily

Jedná se o práci na pásové pile - pořez dřeva, požaduji fyzickou zdatnost, samostatnost, ideálně ...

volná místa Horšovský Týn