Asistenti pedagogů

zaměstnavatel: Základní škola s rozšířenou výukou jazyků K Milíčovu 674
pracoviště: K Milíčovu 674, 14900
mzda: od 25040 do 31800
Popis pozice
e-mail: cervenaa@zsmilicov.cz

Nutnost znalosti češtiny a ukrajinštiny (ruštiny)

Zaměstnanecké výhody: Možnost stravování, příspěvky na rekreaci a sport

Volná místa v okolí Praha 4

Kosmetička

email: nfo@zozanycosmetics.cz

Prodavač/ka v cukrárně

Požadavky: příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost. Zdravotní průkaz.

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

e-mail: info@tasky.cz §97e AZYLANTI

Strážný - detektiv v obchodě

Kontakt: tel.: 736 657 262 e-mail: david.mlejnek@bleskservis.cz Hledáme pracovníky ostrahy pro ...

QA Engineer

Kontakt: kterkulova@stalker2.com Jakého profesionála hledáme? • Pochopení celého životního cyklu ...

3D Artist (Vývojáři softwaru)

Kontakt: kterkulova@stalker2.com Požadované dovednosti: Zkušenost: • High-poly modelování a ...

volná místa Praha 4