Quality Specialist

zaměstnavatel: IKEA Purchasing Services (Czech Republic) spol. s.r.o.
pracoviště: Řevnická 170, 15521
mzda: od 50000
Popis pozice
Kontakt: e-mail: VM@relo4u.cz

Požadavky:
- Výborné komunikační a organizační dovednosti
- Odolnost vůči stresu
- Vysoké pracovní nasazení
- Znalost anglického jazyka výhodou

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, 5 týdnů dovolené, občerstvení na pracovišti, příspěvek ne penzijní a životní pojištění, cafeterie

Volná místa v okolí Praha 5

Vývojáři softwaru

zkušenosti s IT a programováním

Junior inženýři

Kontakt: e-mail: michal.berenreiter@akkodis.com Konstruktér u nás pracuje na projektech od ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kontakt: tel.: 774435216 po - pá 9.00 - 12.00 hod. Jedná se o práci v asijské restauraci. ...

Pomocní kuchaři

Kontakt: e-mail: anilkumar.ak36@gmail.com, Částečná znalost indické kuchyně, angličtina výhodou

Praktičtí lékaři pro dospělé

Kontakt: e-mail: mfvmedical@seznam.cz Schopnost se dorozumět v českém jazyce, schopnost práce na ...

Uklizeči v hotelu

Kontakt e-mail: lucie@p-a-g.cz

volná místa Praha 5