Vývojový inženýr

Kontakty
zaměstnavatel: ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o.
pracoviště: Evropská 2590, 16000
mzda: od 70000
Popis pozice
Navrhuje řešení elektronických obvodů s užitím nových elektronických prvků.
Navrhuje vlastní obvodová řešení a koordinuje jejich zavedení s centrálním vývojem.
Aktivně spolupracuje s technickou podporou a ostatními odděleními v rámci závodu i v ostatních závodech.
Provádí testování navrženého řešení a s tím související měření.
Vede projekty menšího rozsahu, popřípadě projektový streem. Kooperuje v rámci projektového týmu.

Dovolená navíc, sick day, závodní stravování, příspěvek na penzijní/životní pojištění.

Volná místa v okolí Praha 6

Pomocníci v kuchyni

Telefonicky každý pátek od 15.00 do 17.00 hod. Požadavky: fyzická zdatnost, časová flexibilita, ...

Pomocní fotografové

1 rok praxe v oboru, pracovitost, spolehlivost, odpovědnost.

Doplňovači zboží, prodavači

výhodou znalost vietnamského jazyka

Administrativa - reklamace

Kontakt:e-mail: z.srbova@ekoreex-praha.cz Nástup: ihned základní znalost MS Office, vysoká míra ...

Masér/ka

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Bělohorská č.p. 125/24, Břevnov, Praha 6 PRVNÍ KONTAKT e-mailem: ...

volná místa Praha 6