Senior Application Security Manager

Kontakty
zaměstnavatel: Invicti Security s.r.o.
pracoviště: V celnici 1031, 11000
mzda: od 110000
Popis pozice
Kontakt: jessica.azzopardi@invicti.com

Následující je vítáno:
- pokročilá znalost anglického jazyka
- vysokoškolské vzdělání technického zaměření (bakalář)
- předchozí zkušenost na pozici Pentration Testing Team Lead a na podobné zákaznicky orientované pozici
- znalost produktů Invicti a aplikací Netsparker, Acunetix, CheckMarx atd

Volná místa v okolí Praha 1

Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů

Požadujeme: samostatnost, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost. Ruský jazyk na úrovni rodilý ...

Senior DevOps Engineer

5+ years' experience applying relevant technical skills within a cloud environment, or on a ...

Pomocní kuchaři

Indian Jewel Požadujeme znalost indické kuchyně, aktivní znalost Hindštiny výhodou.

Obsluha v občerstvení

POHOVOR : Národní 949/19, Praha 1

POHOVOR : Opletalova 933/13, Praha

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Požadavek na masérský certifikát, minimum 150hodin, uznatelný MPO (MŠMT) ČR. ZAM. VÝHODY : ...

volná místa Praha 1