QA Automation Engineer

Kontakty
zaměstnavatel: Tech N1nja 204 s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 48500
Popis pozice
Zkušenost s automatickým testováním.
Zkušenost s testováním REST API integrace.
Znalost OOP, SOLID.
Zkušenosti s procesy a nástroji CI (Jenkins, TeamCity,atd.);
Dobrá znalost životního cyklu zajištění kvality, metodik testování;
Porozumění architektuře klient-server;
Zkušenosti s prací s databázemi (SQL, NoSQL).

Volná místa v okolí Praha

Pomocní montážní dělníci

Praha

Cloud Automation Engineer

KONTAKT : e-mail: katerina.kostalova@ab-inbev.com Plyplynulá angličtina podmínkou, znalost MS ...
Praha

Pomocní dělníci ve výrobě

Praha

Front End Developer

zkušenosti s vývojem front-endu zaměřeného na desktopové a mobilní prohlížeče na různých ...
Praha

Průmysloví a produktoví designéři

- anglický jazyk slovem i písmem výhodou - ruský jazyk výhodou - proaktivní přístup - schopnost ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

Praha

volná místa Praha

Nahoru