Všeobecní administrativní pracovníci

Kontakty
zaměstnavatel: RODOPI s.r.o.
pracoviště: Roháčova 141, 13000
mzda: od 21800
Popis pozice
Kontakt: e-mail: rodopi@post.cz
tel.: 775188302

Upřesňující informace:
Náplň práce: evidence, příprava, třídění, klasifikace a ukládání informací: kopírování dokumentů: příprava jednoduchých zpráv a korespondence: kontrola údajů, příprava faktur a podrobná evidence proběhlých finančních transakcí: přepisování textů a údajů do počítače, korektury a opravy těchto textů. Požadujeme: dobrá znalost Microsoft, Windows, Microsoft Office ( MS Excel, MS Word, MS PowerPoint, OpenOffice a časová flexibilita. Společnost pomůže s relokací.

Volná místa v okolí Praha 3

Kurýři, doručovatelé balíků a nosiči zavazadel

Kontakt: e-mail: chyvedent@gmail.com

SMM - manager s odborností editora sestavení

Kontakt: e-mail: fin@primestud.io Plánování kampaní pro reklamu a propagaci produktů skupiny ...

Pomocní kuchaři

znalost orientální kuchyně

Maséři thajských masáží

Kontakt: e-mail: info@sangdao.cz Upřesňující informace: Certifikace prodělaného kurzu thajských ...

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Anglický jazyk na úrovni středně pokročilý

Náplní práce bude komunikace se zákazníky z Jižní Koreje v korejštině. Požadavky: pečlivost, ...

volná místa Praha 3