Číšníci, servírky, barmani a příbuzní pracovníci

Kontakty
zaměstnavatel: YALTA GASTRO s.r.o.
pracoviště: Václavské náměstí 818, 11000
mzda: od 24000 do 30000
Popis pozice
Zaměstnavatel nemá speciální požadavky. Pracovník projde školením a bude pracovat jako číšník, servírka nebo barman v provozovně Yalta Fusion Bar.

Volná místa v okolí Praha 1

Kuchař/ka

Místo výkonu práce: Sensa Fine Food Bistro, Senovážná č.p. 1394/8, Nové Město, 110 00 Praha ...

Dělníci vykonávajíci ruční práce ve výrobě

e-mail: Lubos.Nevole@arco.cz Požadavek: Náplň práce: Lakování, řezání na ruční pile, další ruční ...

Číšníci a servírky

Kontakt: e-mail: nexangroup@gmail.com Znalost AJ, RJ

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

CERTIFIKÁT

Prodavači

Kontakt: e-mail: provoz@jpservis.com Práce s hotovostí Zaměstnanecké výhody: stravenky

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

znalost cizích jazyků výhodou

volná místa Praha 1