Vývojáři webu a multimédií

Kontakty
zaměstnavatel: PORTARE LTD, odštěpný závod
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 40000
Popis pozice
Praxe v oboru nutná.
Znalost angličtiny, ruštiny vítána.
Vhodné i pro občany jiných státu než EU.
Pracovní doba od 8:00 do 16:00.

Kontakt: e-mail: 7k@7k.cz
Kontakt osobně: Praha 4, Na Pankráci 404/30a

Volná místa v okolí Praha

Kuchař studené kuchyně, chlebíčku

Kontakt Johana Bártová, 606917805, personalni@ovocnysvetozor.cz
Praha

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

tel.: 776890040 Út- pá 10-12 hod., e-mail: muzeummuzeum@seznam.cz
Praha

Betonáři

i noční provoz Tel.: 777787280 po-so 9-18 hod., e-mail: teracovit@gmail.com Ruční manipulace s ...
Praha

Ostatní specializované stavební činnosti - výškové práce

Kontakt: e-mail: qualityservice@email.cz Požadavky: AJ, RJ,UJ, pasivně
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Praha

Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb

Kontakt: e-mail: qualityservice@email.cz ŘP sk.B AJ,RJ,UJ pasivně
Praha

volná místa Praha