Obsluha stroje

Kontakty
zaměstnavatel: Engel strojírenská spol. s r.o.
pracoviště: Českobudějovická 314, 38241
mzda: od 26000
Popis pozice
Co Vás na této pozici čeká?:

- kompletní obsluha stroje na opracování kabelů a vodičů
- zajištění pravidelné údržby strojů
- manipulace s materiálem

Požadujeme:
- základní vzdělání
- dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost
- samostatnost, zodpovědnost
- flexibilita

13. a 14. plat, příspěvek na penzijní pojištění, dotované stravování aj.
Kontaktní osoba pan Ing. Karel Vinš, tel. 734 415 662
e-mail: karel.vins@engel.at

Volná místa v okolí Malonty

Svářeč CO2

Svářečský průkaz podmínkou.

Omítkář

Omítkář - vzdělání základní, praxe podmínkou. Místo výkonu práce Český Heršlák 56, prac.doba ...

Zámečník

Různorodá práce při výrobě komponentů pro vstřikovací lisy. Montáž výrobků. Obsluha strojů ve ...

Brusič/ka kovů

Omítkář

praxe podmínkou, telefonický kontakt po-pá 13:00 - 16:00 hodin

Brusič

Nabízíme možnost ubytování

volná místa Malonty