Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Kontakty
zaměstnavatel: ČSAD Hodonín a.s.
pracoviště: Brněnská 3883, 69501
mzda: od 25560 do 43000
Popis pozice
Požadujeme: ŘP sk. C+E . Náplň práce: řízení nákladního vozidla, přeprava zboží, vedení záznamů a dokladů o provozu nákladního vozidla a o činnosti řidiče: ukládání a zajištění nákladu na vozidle, kontrola vykládky vozidla, předávání doprovodných dokumentů. Trasy ČR+EU.
Nabízíme: širokou škálu benefitů. Kontakt na tel. 725 996 755 Po-Pá od 8:00 do 14:00 hod, na mail: kariera@csad.com a osobně po tel. domluvě.

Volná místa v okolí Hodonín

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Stavby v okrese Hodonín a Břeclav. Kontakt osobně po tel. domluvě.

Svářeči

Kontakt na tel. 720 955 186 a osobně po tel. domluvě.

Řidiči tahačů

Požadujeme ŘP sk. C+E. Jízdy do zahraničí. Výhodný mobilní tarif, pojištění, příspěvek do ...

Svářeči

Rekvalifikace - svářeč. Kontakt na tel. 720 955 186 a osobně po tel. domluvě.

dělník/ce do výroby čokolády

Kontakt osobně.

Pomocní kuchaři

Kontakt osobně po tel. domluvě přímo na provozovně.

volná místa Hodonín