Developer

Kontakty
zaměstnavatel: Deutsche Börse Services s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 98000
Popis pozice
Vaše povinnosti:
- Návrh a vývoj aplikací IFS pomocí Java a různých frameworků
- Analýza obchodních požadavků a jejich implementace do aplikací
- Údržba, vylepšení a podpora výroby aplikací

Tvůj profil:
- VŠ vzdělání min. bakalářské v IT nebo ekonomickém směru
- Praktické zkušenosti s vývojem standardních a podnikových Java aplikací
- Zkušenosti se Spring (Framework, Boot, Security, Data, Integration)
- Zkušenosti s SQL databázemi
- Ochota učit se/zkušenost s technologiemi Frontend
- Odpovědnost a spolehlivost za účelem včasného dodání dohodnutého rozsahu
- Znalost písemné i mluvené angličtiny
- Výhodou bude znalost finančních trhů, clearingu nebo bankovnictví
- Samostatnost, zodpovědnost a schopnost pracovat v mezinárodním týmu napříč lokalitami

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt: tel.: 773 587 228/Pondělí a středa 8:00-17:00 hod.
Praha

Kontakt: tel.: 777841990 po - ćt 9.00 - 14.00 e-mail: vasylficaj@seznam.cz t
Praha

Ruční baliči, plniči a etiketovači

Prosíme pište na email, uveďtě Vaše údaje a my se Vám ozveme.
Praha

Svářeči

VOLAT PO-PÁ 10-17h
Praha

zámečník-přípravář nebo příbuzný obor

PROKAZATELNÁ PRAXE VÝHODOU. ORIENTACE V TECHNICKÉ A VÝKRESOVÉ DOKUMENTACI. MANULÁNÍ ...
Praha

Fyzicky náročná práce - vyžadujeme dobrý zdravotní stav - volat pracovní dny 12-16h
Praha

volná místa Praha