Programátoři počítačových aplikací specialisté

Kontakty
zaměstnavatel: TokmaTech s.r.o.
pracoviště: Kabeláčova 562, 14300
mzda: od 35000 do 48000
Popis pozice
Znalosti : AJ, Němčina, Ruština, Čeština znalostí alespoň B2
Pohovor V AJ,
" At least 3 years' experience in interface design;
" experience in graphic editor: Figma, Sketch and Photoshop;
" at least 2 years' experience in UX research: surveys, interviews, usability tests, collection of statistical information, etc.;

tel.: 773691169 11-16 hodin, e-mail: tantumauri@seznam.cz

Volná místa v okolí Praha 4

Ostatní technici elektronici

2 roky praxe jako technici elektronici angličtina - aktivní ruština - aktivní

vychovatel/ka (pečující osoba v dětské skupině) učitel/ka MŠ

kontakt osobně Hviezdoslavova 1600/4, Praha 4, emailem práce v provozu 8-17 hod možno i na zkrácený ...

Pomocní kuchaři

kontakt telefonicky po-pá 11-19 hod

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Pomocný kuchař / Pomocná kuchařka

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: náměstí Prezidenta Masaryka č.p. 11/1, Kunratice, 148 00 Praha 4 PRVNÍ KONTAKT ...

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií

Vývoj softwarových komponent, dokumenentace vytvářeného kódu, spolupráce na návrhu SW komponent, ...

volná místa Praha 4