Ostraha osob a majetku

Kontakty
zaměstnavatel: PH-Security servis s.r.o.
pracoviště: Praha
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Dohoda o pracovní činnosti
mzda: od 18900 do 28000
Popis pozice
Angličtina, Španělština.

Zaměstnanecké výhody : stravenky, dovolená navíc.

POHOVOR : Široká 22, Praha 1.

Volná místa v okolí Praha

Network Engineer

Vzdělání - VŠ technického směru certifikáty Networks. Ruština - či příbuzný jazyk slovem a ...
Praha

Číšníci a servírky

Znalost asijské kuchyně
Praha

Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností

Kontakt: e-mail: miriam.orsagova@cz.ey.com Požadujeme vysokoškolské vzdělání, plynnou znalost ...
Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

Všeobecní administrativní pracovníci, možnost práce z domova on-line.
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt :tel.: 777232574 Zvedání těžkých břemen, práce v prašném prostředí
Praha

Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Pomocní manipulační pracovníci
Praha

volná místa Praha