Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže

Kontakty
zaměstnavatel: Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s.
pracoviště: tř. Tomáše Bati 1740, 76502
mzda: od 23400 do 31000
Popis pozice
Náplň práce - Obsluha strojů na zpracování výrobků z pryže
Délka prac. poměru: 2 roky od vydání Potvrzení o splnění podmínek zam.karty

Nabízíme 13. a 14. mzda, závodní stravování, 25 dní dovolené, penzijní připojištění, sociální programy, a další..

Volná místa v okolí Otrokovice

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Příprava pracoviště, příprava materiálú pro výrobu, základní kontrola výrobku, který opouští ...
Otrokovice

Přípravář-ka staveb

Dokážete se zorientovat ve stavební dokumentaci? Umíte komunikovat s lidmi? Dokážete dobře a rychle ...

Pracovníci ostrahy, strážní

Náplň práce: ostraha - střídavá práce, v sedě i obchůzky Požadavky: vhodné pro absolventy i pro ...

Gumaři divize výroba

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Otrokovice

Montéři kovových konstrukcí

Otrokovice

volná místa Otrokovice