Svářeč - zámečník

Kontakty
zaměstnavatel: Schäfer - Menk s.r.o.
pracoviště: Dýšina 302, 33002
mzda: od 47000 do 55000
Popis pozice
Požadujeme:
praxe se svařováním CO2, znalost výkresové dokumentace
Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na stravování, penzijní připojištění, příspěvek na ubytování či dopravu, 5 týdnů dovolené

Volná místa v okolí Dýšina

brusič kovů

Zaměstnanecké výhody: stravenky

Řidič MKD plachtové tandemové soupravy

Řidič pro tandemovou soupravu s plachtou. ŘP skupina CE. Území EU.

Servisní technik pracovních plošin

Nabízíme: 5 dnů osobního volna, stravenkový paušál, 13. plat.

Brusiči nástrojů a kovů

Požadujeme zdravotní předpoklady pro výkon činnosti. Místo pravidelného pracoviště pro účely ...

Svářeč

Požadujeme: praxe se svařováním CO2, znalost výkresové dokumentace Zaměstnanecké výhody: příspěvek ...

Svářeč

Požadujeme aktivní a odpovědný přístup k práci, pokud kandidát na práci prokáže schopnost svářet, ...

volná místa Dýšina