Techničtí pracovníci - údržbáři

Kontakty
zaměstnavatel: Domov pro seniory Chodov
pracoviště: Donovalská 2222, 14900
mzda: od 27000 do 37000
Popis pozice
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Donovalská č.p. 2222/31, Chodov, 149 00 Praha 415
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na adr.: pavla.cernovicka@seniordomov.cz , Ing. Pavla Černovická nebo telefonicky 773 808 815
Upřesňující informace a požadavky: Řidičský průkaz podmínkou, řízení auta je součástí náplně práce.

Volná místa v okolí Praha 4

Montážní dělníci výrobků a zařízení

e-mail: ask@racex.eu Náplň práce: Výroba kompozitních dílů a manipulace s kompozitními materiály. ...

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Pomocník při přípravě nápojů, vietnamština výhodou

Číšníci a servírky

Příjmání objednávek, zadavání objednávek do pokladního systému, zános objednávek ke stolům, práce s ...

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Požadujeme rekvalifikační kurz na masáž

Pomocní kuchaři

Znalost angličtiny výhodou. Nástup možný ihned.

Pomocníci v kuchyni

volná místa Praha 4