Učitel odborných předmětů, Elektronika, Číslicová technika

zaměstnavatel: Střední škola - Centrum odborné přípravy technickohospodářské
pracoviště: Poděbradská 179, 19000
mzda: od 32820 do 42780
Popis pozice
Požadujeme pedagogickoui způsobilost pro SŠ a výpis z rejstříku trestů
PP na dobu určitou 1 rok, v případě oboustraného zájmu možnost prodloužení
Životopis zašlete na e-mail : bujarek@copth.cz
Počet hodim týdně: 21 vyučovacích hodin nebo méně dle domluvy

Volná místa v okolí Praha 9

Prodavači smíšeného zboží

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Jedná se o práci v asijské restauraci, požadujeme velmi dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční ...

Ruční baliči, plniči a etiketovači

Sick day,příspěvek na stravné, prémie

Kontrolor/ka kvality

Praha

Zubní lékaři bez specializace

Odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví

komunikace s pacienty , zpracování dat , práce na PC

volná místa Praha 9