Technik

Kontakty
zaměstnavatel: OKNOLAND s.r.o.
pracoviště: Průmyslová 234, 67401
mzda: od 28000 do 35000
Popis pozice
Co bude náplní vaší práce?
" Konzultace na stavbě.
" Montáž venkovních žaluzií, garážových vrat a doplňků k oknům.
" Servisní práce oken, dveří a stínění.

Požadujeme:
" Zkušenosti v oboru elektro
" Platné zkoušky na vyhlášku 50/78 Sb., § 8

Vítané zkušenosti z oborů jako zámečník, elektrikář, stavař.

Volná místa v okolí Třebíč

Obuvník

Praxe výhodou Vyučení v oboru výhodou

SOUSTRUŽNÍK

Nástup možný ihned. První kontakt telefonicky nebo e-mailem vanek.kovo@seznam.cz Kusová ...

SVÁŘEČ

- praxe výhodou Nástup možný ihned. Místo vhodné i pro obsolventy. Kontakt telefonicky, e-mailem ...

ŠIČKA-ŠVADLENA

Možnost zaučení.

PRODAVAČ-KA POTRAVIN. ZBOŽÍ

Výroba italské zmrzliny, zkušenosti výhodou.

REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ ŘEDITEL ČR A SR

Jste obchodník tělem i duší? Jste zaměřen na výsledky své práce a dokážete vést tým a být lídrem? ...
Třebíč

volná místa Třebíč