operátor

Kontakty
zaměstnavatel: Futaba Czech, s.r.o.
pracoviště: Baštínov 130, 58001, www.fcz.cz
mzda: od 23400 do 27000
Popis pozice
- zkušenost z logistiky výhodou
- obsluha manipulační techniky (VZV nebo ereka), zásobování linek materiálem
- uvedená mzda obsahuje základní mzdu + odměny
Osobní kontakt možný každou středu v 8:30 hodin (náborový den).

Volná místa v okolí Okrouhlice

truhlář

Osobní kontakt možný každé pondělí v 7-9 hodin.

pomocník / pomocnice v kuchyni

výhodou znalost čínského jazyka Osobní kontakt možný každé pondělí 15-17 hodin.

operátor

obsluha strojů a zařízení na výrobu částí karoserií, provádění pravidelné kontroly a měření výrobků ...

prodavač/ka smíšeného zboží

zodpovědnost (práce za kasou), fyzická zdatnost, pracovitost, spolehlivost, zkušenosti se skládáním ...

řidič mezinárodní kamionové dopravy MKD

Osobní kontakt možný po-pá 8-12 hodin.

elektromontér

- technické myšlení, manuální zručnost - práce na zakázkách po celé ČR Osobní kontakt možný každé ...

volná místa Okrouhlice