Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Kontakty
zaměstnavatel: Glenda Balůagtas
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 19000
Popis pozice
kontakt emailem-zaslat životopis
telefonicky po předchozí domluvě, komunikace v angličtině
práce maséra, požadujeme absolování masérského kurzu, zkušenost v oboru, pečlivost, dobrý fyzický stav, zdravotní průkaz, znalost Aj

Volná místa v okolí Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Praha

Pracovník/ce prodeje - Paul

Jazyky: čeština, slovanský jazyk (ukrajinština/ruština) – komunikačně, angličtina výhodou Týmový ...
Praha

Project Coordinator PMO

Očekáváme: základní kvalifikaci v oblasti projektového managementu, znalost PM technik a nástrojů, ...
Praha

Systémoví analytici

Požadované vzdělání minimálně nižší střední odborné.
Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

práce včetně víkendů
Praha

Pomocní montážní dělníci

Praha

volná místa Praha