Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Kontakty
zaměstnavatel: NADKURYS s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 18900
Popis pozice
Místo výkonu práce: Praha
První kontakt: tel. pondělí a čtvrtek 10:00-12:00 hod, na č. 776 759 969, Bazarov Oleksandr, případně osobně pondělí a čtvrtek 10:00-12:00 hod. na adr. Praha 4, Nusle, ul. 5.května 1142, na zvonku "Bazarova"

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Místo výkonu práce: Praha První kontakt: tel. úterý 14:00 hod., na č. 776 759 969 - Mykhailo ...
Praha

Technici počítačových sítí a systémů

Anglický a turecký jazyk výhodou.
Praha

Kontrolor/ka kvality

Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Jedná se o práci v provozovně asijské restaurace .Požadujeme velmi dobrou znalost vaření pokrmů ...
Praha

Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme velmi dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční ...
Praha

Uklízeči veřejných dopravních prostředků

vpis z RT znalost ukrajinštiny,ruštiny,angličtiny výhodou
Praha

volná místa Praha