Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Kontakty
zaměstnavatel: Servis UA s.r.o.
pracoviště: Arne Nováka 5, 60200
mzda: od 18900
Popis pozice
První kontakt telefonicky.

Upřesňující informace:
- čistý rejstřík trestů
- průkaz od lékaře o zdravotním stavu
- flexibilní pracovní doba
- spolehlivost
- pečlivost
- zodpovědnost
- dochvilnost
- dodržování podmínek

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

kuchař

Anglický jazyk Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

stavební dělník

řidič vozidla do 3,5t

ŘP min.sk. B Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Dělník ve výrobě - obsluha válcovací linky

obsluha válcovací linky,ohraň.a výstř.lisu Požadujeme: schopnost rychle se učit, manuální ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Global Resource Coordinator

První kontakt e-mailem. Tyto požadavky jsou vítány: - Komunikativní znalost anglického jazyka - ...

volná místa Brno