Senior Business Analyst

Kontakty
zaměstnavatel: Casenet s. r. o.
pracoviště: Revoluční 724, 11000
mzda: od 60530
Popis pozice
Společnost Casenet poptává pracovníka na pozici Senior Business Analyst.

Náplní práce u této pozice je zejména vývoj dokumentace k obchodním procesům, návrhy zlepšení existujících procesů (workflow, gap analysis), návrh UML diagramů, analýza požadavků klientů, vedení procesů (vývoj, risk, změny), návrh testovacích scénářů a plánů a průběžné informování vedení společnosti.

Pracovní pozice vyžaduje znalost anglického jazyka.

Volná místa v okolí Praha 1

Prodavači potravinářského zboží

Nabízíme: práci na HPP nebo DPČ, výborné finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity, výrazné slevy ...

Pekaři

Všeobecní administrativní pracovníci

kontakt emailem požadujeme znalost ruského jazka na komunikativní úrovni

Ostatní pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení

znát charakter afghánského občerstvení

Číšníci a servírky

komunikace v českém jazyce

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

základní komunikace v českém jazyce

volná místa Praha 1