frézař

Kontakty
zaměstnavatel: ŽĎAS, a.s.
pracoviště: Strojírenská 675, 59101
mzda: od 23400
Popis pozice
ZMK
Požadavky: min. základní vzdělání, znalost práce na CNC obráběcích strojích výhodou, základní znalost práce s PC, 3 směnný provoz, obsluha a práce na jednotlivých typech fréz
Týden dovolené navíc, závodní stravování se slevou, příspěvek na penzijní připojištění, výhodné telefonní tarify a další
První kontakt osobně, emailem nebo telefonicky.

Volná místa v okolí Sázava

Nákupčí

ZmK trestní bezúhonnost, znalost zboží z oboru drogerie, somácí potřeby, textil, znalost ...

maséři

certifikát - Thajské masáže s praxí - výhodou první kontakt e-mailem

maséři

kuchař

certifikát Thajská kuchyně, angličtina výhodou první kontakt e-mailem

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

ZmK Požadujeme -Organizační schopnosti, proaktivita, dobré komunikační schopnosti, orientace v ...

obchodní zástupce pro zahraničí (Blízký východ) - pro chemický a strojírenský pr

ZmK VŠ vzdělání, znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel, Outlook), ŘP - B, znalost ...

volná místa Sázava