Prodejce náhradních dílů

Kontakty
zaměstnavatel: Vladimír Anderle
pracoviště: Nádražní 1112, 39301
mzda: od 25000 do 30000
Popis pozice
Přijmeme prodejce náhradních dílů pro pobočku Auto Kelly v Pelhřimově.

Náplň práce: prodej náhradních dílů, vyřizování přijatých objednávek, komunikace se zákazníky a základní obchodní činnost, péče o zákazníky.

Požadujeme: SŠ vzdělání (příp. výuční list), znalosti v oblasti náhradních dílů pro automobily výhodou, obor automechanik, dopravní průmyslová škola, zodpovědnost, komunikativní osoba, časová flexibilita, trestní bezúhonnost.

Nabízíme: zázemí silné prosperující společnosti, práce v příjemném a dynamickém kolektivu, zvýhodněné ceny firemních produktů, příspěvek na stravování, pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce, nástup možný ihned.

Životopisy zasílejte na e-mail: vladimir.anderle@autokelly.cz

Volná místa v okolí Bácovice

Zdravotní sestra v zubní ambulanci

Kontakt možný teleofnicky

Kuchař tureckých specialit

Požadujeme pouze praxi v oboru. Kontakt možný telefonicky.

Všeobecná sestra

Požadujeme: odbornou zůsobilost v oboru všeobecná sestra dle zákona č. 96/2004 Sb., nebo rozhodnutí ...

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Náplň práce: montáže sálavých panelů, teplovzdušných plynových jednotek a dalších výrobků. Jedná se ...

Topenář, instalatér

Topenář - instalatér, potrubář. Práce v partě. Požadujeme: samostatnost

Prodavač/ka - pokladní

Nástup možný ihned! Kontakt možný osobně na prodejně PEPCO Pelhřimov

volná místa Bácovice