Seřizovač/ka a obsluha CNC soustruhu - CNC Soustružník

Kontakty
zaměstnavatel: KOVO PRODUKT s.r.o.
pracoviště: Milevská 368, 34961, www.kovoprodukt.cz
mzda: od 38000
Popis pozice
Vyučen v oboru. Požadavek lze nahradit praxí v oboru obrábění
Zdravotní omezení není překážkou, osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ, ČID)
Požadujeme zkušennosti 5-ti osé obrábění
Logické myšlení
Přesnost, trpělivost a odpovědnost
Chuť učit se nové věci s otevřenou myslí
stravenky, školení, po zkušební době možnost dalších benefitů (vozidlo,PC)

Volná místa v okolí Kladruby

Kontroloři a testovači výrobků

spolehlivost, manuální zručnost
Stříbro

Řidiči vysokozdvižných vozíků

Hlavní odpovědnosti: Zajišťovat plynulý chod vysoce automatizovaných moderních PLC strojů ve ...
Stříbro

Operátor skladu - Obsluha Vysokozdvižných a jiných vozíkůa skladníci (8344)

upřesňující informace: Průkaz VZV výhodou, čeština výhodou, praxe výhodou nikoliv podmínkou, ochota ...
Kostelec

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Manuální zručnost,fyzická zdatnost a ochota pracovat ve směnném provozu.

Servírka-číšník

Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení

osobní kontakt po tel. domluvě 8.00-15.00 hod.

volná místa Kladruby