LAKÝRNÍK

Kontakty
zaměstnavatel: STAVEBNÍ PROGRESS a.s.
pracoviště: Ústí nad Orlicí 163, 56201
mzda: od 40000 do 45000
Popis pozice
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE: příprava povrchu, čištění, odmašťování, stříkání vysokotlakem syntetickými a dvousložkovými barvami
POŽADUJEME:
- zkušenosti na pozici lakýrník
- řidičský průkaz sk. B, VZV
NABÍZÍME: příspěvek na stravování nebo možnost dovozu obědů do firmy
KONTAKT: e-mailem zaslat životopis

Volná místa v okolí Ústí nad Orlicí

POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA

KONTAKT: email

KUCHAŘ/KA

Řidič/ka autobusu - Ústí nad Orlicí - náborový příspěvek 40 000 Kč

Nástup možný ihned Řízení autobusu, ŘP sk. D + profesní průkaz, možnost rekvalifikace z jiných ...
Ústí nad Orlicí

POMOCNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ

KONTAKT: telefonicky

AUTOKLEMPÍŘ - KAROSÁŘ

PRACOVNÍ NÁPLŇ: - výměna dílů včetně lícování, vyrovnání poškozených dílů a jejich deformací - ...

Šička - šití vlajek

Nástup možný ihned Možnost zkráceného úvazku Požadujeme: - znalost šití a obsluhy šicího stroje ...

volná místa Ústí nad Orlicí