Finanční ředitel

Kontakty
zaměstnavatel: MindHunters s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 60530 do 150000
Popis pozice
Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- mzdové ohodnocení odpovídající praxi
- místo výkonu: Praha

Společnost si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Volná místa v okolí Praha

Engineer Operations/ Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců)

VŠ v IT nebo technického směru. Angličtina na velmi dobré úrovni. Znalosti administrace Linux ...
Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kontakt:
Praha

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Umut Turan, tel.: 602627967, 776890040, muzeummuzeum@seznam.cz - volat út a pá - 10-12h
Praha

Vývojáři softwaru

Kontakt: e-mail: petr.c@tabella.cz
Praha

Pomocníci v kuchyni

Praha

Kontakt: tel.: +420720432162, e-mail: atdhedelijaj99@gmail.com Výpis z rejtříku trestů, ...
Praha

volná místa Praha