Projektant - projektantka

Kontakty
zaměstnavatel: VODIZOL, s.r.o.
pracoviště: Smetanova 2813, 54401
mzda: od 35000
Popis pozice
PROJEKTANT - PROJEKTANTKA
Požadujeme: vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání, ovládání programu ARCHICAD, ŘP sk. B, vhodné i pro absolventy, možnost zaučení, vysoké pracovní nasazení, odpovědný přístup k práci, samostatnost, poctivost.
Náplň práce: projekční a inženýrská činnost

Volná místa v okolí Kocbeře

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

Jedná se o sklizeň sezónního ovoce, řez ovocných stromů.
Choustníkovo Hradiště

Jedna se o sklizeň sezónního ovoce, řez ovocných stromů.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Požadujeme ochotu, vstřícnost a šikovnost. Pracovní směny dle rozpisu. Pracovní doba 10 - cca 18 ...

Číšníci a servírky

Pracovní směny dle rozpisu. Pracovní doba pondělí - pátek, od 10 - cca 18 hod.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Dílenský pracovník - pracovnice

DÍLENSKÝ PRACOVNÍK - PRACOVNICE ŘP skupiny B podmínkou, ŘP skupiny C + E vítán, možnost dodělání ŘP ...

volná místa Kocbeře