Partner Business Developer

Kontakty
zaměstnavatel: CYBOT A/S, odštěpný závod
pracoviště: Italská 2581, 12000
mzda: od 55000 do 85000
Popis pozice
e-mail: usercentrics-gmbh-jobs@m.personio.de

Min. 2letá zkušenost v oblasti rozvoje podnikání, poradenství, výkonnostního marketingu, produktového managementu nebo jiných relevantních odvětvích;
Základní technické znalosti pro integraci API/SDK;
Plynulá angličtina;
Výhodou je dobrá znalost webovách technologií, MS a/nebo data managementu a privacy ecosystémů.

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, Multisport karta, Příspěvek na stravování

Volná místa v okolí Praha 2

Team Lead Sales Development

e-mail: jobs@usercentrics.com Minimálně 1-2 roky zkušenosti v oblasti řízení v oblasti prodeje, ...

Backend Developer - Node.js / TypeScrip

e-mail: usercentrics-gmbh-jobs@m.personio.de Zkušenosti v min. délce 3 let s Playwright / Selenium ...

Pomocníci v kuchyni

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Číšníci - junior

Pracovní doba Út-So 12:00-20:00, obsluha v restauraci pod dozorem vedoucího čeština a základní ...

Uklízeči

Kontakt: e-mail: info@genergyplace.cz

volná místa Praha 2