Masér/masérka - kromě odborných masérů a zdravotnictví

Kontakty
zaměstnavatel: Ayur - Lanka, s.r.o.
pracoviště: Olomouc 604, 77900
mzda: od 25560
Popis pozice
Požadujeme:

- certifikát o absolvování kurzu ayurvédských, thajských či filipínských masáží v zahraničí.

- aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem nutná

První kontakt je možný POUZE emailem.

Volná místa v okolí Olomouc

Operátor/operátorka výroby

Co vás čeká Přátelské prostředí středně velké soukromé firmy Navěšování kovových dílů do ...

Kadeřník/kadeřnice

Pracovní doba (od - do): 9-17/11-19, po-pá, jedná se o nový kadeřnický salon a barbershop v centru ...

Obkladač

Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo e-mailem.
Olomouc

Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

Údržba dílny, provozu, areálu. Kontakt je možný POUZE emailem nebo telefonicky.

Pomocný/á kuchař/ka

Výhodou: praxe, samostatnost. První kontakt POUZE e-mailem.

Strojník - obsluha strojů a zařízení

Kontakt je možný POUZE telefonicky (po, út 13 - 15 hod.) nebo e-mailem.

volná místa Olomouc