Malíř

Kontakty
zaměstnavatel: VAMAX GROUP s.r.o.
pracoviště: U Hřiště 337, 27342
mzda: od 20000 do 30000
Popis pozice
Požadujeme:
- zkušenost v oboru min. 2 roky ( praxe může nahradit vzdělání).

Nabízíme:
- bonusy - jejich výše po jednání se zaměstnavatelem.

Kontakt e-mailem viz výše.

Volná místa v okolí Dřetovice

Zubní lékař/ka

Telefonický kontakt viz výše.

Zubní instrumentář/ka - Zdravotní sestra

Požadujeme: - znalost pracovních postupů v zubní ordinaci - výhodou, - absolvování kurzu zubní ...

Technický pracovník a specialista jakosti zbrojních dodávek

Místo výkonu práce: Třinecká 679, Buštěhrad a provozovna firmy: Družstevní 324, Ondřejov, Praha - ...

Řidič sk. C

Požadujeme: řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz, kartu do tachografu, znalost českého ...

Pomocní dělníci ve výrobě

-první kontakt se zaměstnavatelem:Mgr.Jan Mišenko,infosystem@centrum.cz -

svářeči

-prvotní kontakt se zaměstnavatelem:Mgr.Jan Mišenko,infosystem@centrum.cz -

volná místa Dřetovice