Obráběči / Obsluha CNC stroje - Horizontka

Kontakty
zaměstnavatel: BAEST Machines & Structures, a.s.
pracoviště: Černoleská 1930, 25601, https://www.superkariera.cz/prace/obrabec-operator-cnc-stroju-horizontka-1692195
mzda: od 27000
Popis pozice
Požadujeme: vyučen v oboru obráběč kovů, praxe v obsluze CNC strojů (horizontka) výhodou WH 160, WH 130, orientace ve výkresové dokumentaci, znalost základů programování a korekce programů
samostatnost a zodpovědnost
Nabízíme: Stabilní a perspektivní zaměstnání, odborný a kvalifikační růst, smluvní mzdu, příspěvek na dopravu do zaměstnání ve výši 75 % částky veřejné dopravy, možnost firemního stravování s finančním příspěvkem ve výši 55 %, možnost ubytování ve firemní ubytovně
Benefity : masáže hrazené firmou v rámci pracovní doby, vitamínové balíčky, firemní akce

Volná místa v okolí Benešov

Kuchař/ka

Požadujeme: znalost indické kuchyně, praxe 2 roky První kontakt: telefonicky

Číšník a servírka

Španělština výhodou První kontakt: telefonicky
Benešov

Kuchař

Benešov

Montážní dělníci elektronických zařízení

Požadujeme manuální zručnost, aktivitu, pracovitost, samostatnost, při pozvání na jednání s ...

Všeobecná sestra

Požadavky: - Zdravotní způsobilost, - Trestní bezúhonnost - Odborná způsobilost Nabízíme: ...

Svářeči

Nabízíme: platový růst, prémie, benefity, obědy, ubytování Osobní schůzku nutno zavolat předem ...

volná místa Benešov