Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Kontakty
zaměstnavatel: Matlok, s.r.o.
pracoviště: Hradčanské náměstí 186, 11800
mzda: od 20000 do 25000
Popis pozice
Pojď pracovat k nám do restaurace Kuchyň!

Přijmeme mezi sebe kuchaře, kterého baví řemeslo a potyká si s naší plotnou i staročeskou kuchyní.

Za dobře odvedenou práci Ti nabízíme férové peníze, slevu 50% do podniků Ambiente a práci v krásných prostorách Salmovského paláce na Hradčanech.

Odměna dle zkušeností.

Budeme se těšit!

Kuchaři z Kuchyně

Volná místa v okolí Praha 1

Číšníci a servírky

Pojď pracovat k nám do restaurace Kuchyň! Přijmeme mezi sebe číšníka/servírku, kterého/ou baví ...

Barmani

NUTNÁ PŘEDEŠLÁ ZKUŠENOST Z POHOSTINSTVÍ + ZNALOST AJ ZAM. VÝHODY : PODNIKOVÉ STRAVOVÁNÍ.

Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Pomocný pracovník obchodního provozu.

Konzultanti a organizátoři zájezdů

volat 9-11, 13-15h

Administrativní pracovníci

Ználost 1C 7-10 Dobrá znalost ruského jazyka a anglického. POHOVOR : Zlatnická 1123/9, 110 00 ...

Barmani

NUTNÁ PŘEDEŠLÁ ZKUŠENOST + ZNALOST AJ ZAM. VÝHODY : PODNIKOVÉ STRAVOVÁNÍ.

volná místa Praha 1