Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Kontakty
zaměstnavatel: ISTANBUL KEBAB s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 18900
Popis pozice
kontakt: Kaya Erol vz. Hasan Huseynov - 776 890 040, e-mail: muzeummuzeum@seznam.cz
- volat út a pá - 10-12h

Volná místa v okolí Praha

Číšníci a servírky

KONTAKT : VLK, PROŠEK - jakkoh@seznam.cz; 777 412 204
Praha

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

ubytování
Praha

3D Grafik

Kontakt: e-mail: Mariia.shapirko@scssoft.com Co nabízíme? " Práce na světově uznávaných ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

KONTAKT TEL. PO-ČT 9-11h :, tel.: 776 383 333
Praha

Customer and product Support Specialist

Kontakt: e-mail: hr-cz@dhigroup.com REQUIRED OCCUPATIONS - EXPERIENCE IN THE FIELD: Experience in ...

Elektrikář

Ochota zaměsnat cizince. (tj.občany jiných států než EU, Islandu, Lichtenštejnska, Norska a ...
Praha

volná místa Praha