Specialista logistiky

Kontakty
zaměstnavatel: Hegelmann Transporte s.r.o.
pracoviště: Rohanské nábřeží 693, 18600
mzda: od 25000
Popis pozice
Náplň práce
- zodpovědnost za koordinaci logistických procesů uvnitř společnosti
- komunikace s externími dodavateli a kooperanty v rámci poskytování služeb společnosti
- podílení se na optimalizaci a zefektivnění logistických procesů i redukci nákladů
Požadujeme
- komunikativní znalost EN + RU/DE/SP/FR/IT
- dobré komunikační a analytické schopnosti, odolnost vůčí stresu
- schopnost reagovat na změny a ochota učit se nové věci
nástupný plat dle zkušenosti uchazeče

Volná místa v okolí Praha 8

Prodej a výpomoc v kuchyni

Inženýr počítačového vidění

StStats Perform dodává bezkonkurenční technologická řešení založená na umělé inteligenci sportovním ...

INTERNATIONAL MOVE COORDINATOR

KONTAKT : Kalina Jan - 737 045 575 MÍSTO VÝKONU : Křižíkova č.p. 148/34, Karlín, 186 00 Praha ...

Prodavači

Kontakt: e-mail: provoz@jpservis.com Práce s hotovostí Zaměstnanecké výhody: stravenky

Pracovníci montovaných staveb

KONTAKT : Lenka Bűrger, tel.: 608 536 983, e-mail: fakturace@ekvator.cz VOLAT 10-16h Náplň ...

Senior Software Engineer - Kubernetes Networking

Znalost angličtiny na komunikativní úrovni Zkušenosti s Kubernetes a Microsoft Azure

volná místa Praha 8