Specialista prodeje

Kontakty
zaměstnavatel: Prime Call s.r.o.
pracoviště: Opletalova 1417, 11000
mzda: od 25000 do 45000
Popis pozice
Vhodné i pro mimopražské (dochozí vzdálenost od stanice Hl. nádr. Praha)..
Zaměstnanecké výhody: prémie za dosažení cílů, pitný režim na pracovišti, příspěvek na obědy, práce po - pá 8:00 - 16:30

Volná místa v okolí Praha 1

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Základy anglického jazyka, schopnost se učit.

Senior developer PHP backend

Konzultant - Technici provozu informač. a komunikač. technol., tech.prog.

DIGITÁLNÍ TRANSFORMACE. AJ - PLYNULÁ, JAZYK KINYARWANDA - NA ÚROVNI RODILÝ MLUVČÍ, ZKUŠENOSTI V ...

Konzultanti a organizátoři zájezdů

volat - 9-11, 13-15h Znalost anglického a částečně korejského jazyka výhodou.

Pomocní kuchaři

Všeobecní administrativní pracovníci

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : SEUNGBOK CHEON, tel.: 777 520 229, e-mail: ko146993@gmail.com Náplní ...

volná místa Praha 1